Menu strony

Biżuteria handmade

Biżuteria jest wspaniałą ozdobą. Dopełnienie w ten sposób ubioru może dodać mu elegancji, wyeksponować odpowiednie fragmenty, kolory. Takie dodatki potrafią poprawić humor i dodać nam tego „czegoś”. Warto zatem kupować jedyne w swoim rodzaju i świetnie wykonane kolczyki, wisiory czy inne ozdoby.

Kolczyki Diva
Gdy pragniemy posiadać w swojej szkatułce coś wspaniałego warto zakupić choćby kolczyki ręcznie robione. W ogóle ręcznie robiona biżuteria to doskonały pomysł. Można mieć udział nawet w projekcie wybranego elementu, można zdecydować się na odcień kamieni, czy materiał, z którego biżuteria ma być zrobiona. Oczywiście nie ma takiej konieczności. Znajdziemy ogromną ilość sklepów, tak stacjonarnych jak i w sieci oferujących ręcznie robioną biżuterię. Szablonów, kształtów, odcieni i rozmiarów jest tak wiele, że na pewno znajdziemy coś, co spełni nasze oczekiwania.

Tego rodzaju biżuteria jest dość droga. Biorąc pod uwagę to, jak dużo czasu i wysiłku wkłada autor w zrobienie każdego fragmentu nie dziwi to wcale. Naturalnie sporo zależy także od tego z czego biżuteria jest zrobiona. To wiadome, że na przykład wisior z platyny ze szlachetnymi kamieniami będzie wyceniony na sporo więcej niż podobny zrobiony na przykład z tańszego metalu z kamieniami akrylowymi.

Jeśli nabywamy na przykład bransoletki ręcznie robione zwracajmy wyjątkową uwagę na dokładność wykonania. W szczególności gdy idzie o elementy zapięcia, nie chcemy przecież stracić ślicznego nowego nabytku. Kiedy cokolwiek wzbudza naszą wątpliwość zwróćmy się o naprawę do autora. Zwykle to kwestia dogięcia jednego kawałeczka metalu, czasem czegoś więcej, a my dostajemy pewność, że dostajemy idealną ozdobę doskonałej jakości.

Bransoletka
Oczywiście, na rynku działa także sporo sprzedawców byle jakiej biżuterii. Niestety można się na nich natknąć i zamiast pięknego wisiora otrzymać paskudnie zgnieciony fragment metalu z kiepsko nawleczonymi koralikami, oczywiście po kosztach doskonałej, artystycznej biżuterii. Najlepiej kupować biżuterię od solidnego autora. Jeżeli ktoś spośród naszych przyjaciół może polecić jakiś sklep czy sprzedawcę biżuterii zapoznajmy się z ofertą. Jeżeli jest dla nas odpowiednia - korzystajmy. Zdecydowanie najlepiej kupować od kogoś kto jest sprawdzony. Wtedy będziemy mieć pewność, że biżuteria jest świetnej jakości, wytrzymała i bardzo ładna. biżuteria - dodatkowe informacje - biżuteria (dla osób wierzących www.boskabijoux.pl)
Przygotowane przez: Aleksandra Woubishet
18-07-12 10:39:42