Menu strony

Internetowa giełda ładunków powrotnych.

Coraz bardziej znana na rynku spedycyjnym stają się internetowa Giełda ładunków. Są to wirtualne miejsca wymiany informacji takich jak: samochody ciężarowe, firmy transportowe.


Jeśli Twoja firma chce obniżyć koszty transportu, posłuży jej z pewnością giełda wolnych ładunków. Możesz na niej zamieścić ogłoszenie o posiadaniu wolnej powierzchni na ładunki powrotne.

Jeśli absorbują Cię opisywane w tym tekście kwestie i masz chęć poczytać większą ilość informacji na taki temat - wejdź tu (http://pischool.pl/podstrona/25/).

Na twoją ofertę odpowie na przykład firma handlowa, której potrzebny jest transport krajowy.

Europejska Giełda Transportowa TRANS to prężnie rozwijająca się na rynku europejskim giełda transportowa. W swojej ofercie posiada ona tysiące wolnych samochodów ciężarowych i ładunków każdego dnia.

Czy chciałbyś zgłębić niniejszy temat z innej strony? Jeśli tak, to zdobądź wiarygodne info, które zaprezentowane są na tej stronie.

Twoje zlecenie transportowe z pewnością znajdzie przewoźnika. Forum transportowe działające na stronie internetowej giełdy daje klientom możliwość zbierania i wymiany informacji o zleceniach spedycyjnych, przewoźnikach, cenach, czyli w skrócie mówiąc o newsach z dziedziny transport i spedycja.

Dzięki komunikatorowi i giełdzie TRANS firmy transportowe mają ułatwione zorganizowanie usługi transportowej, a co za tym idzie wypracowanie obrotu firmy. Zamieszczane ogłoszenia dotyczą nie tylko transportu krajowego ale także zagranicznego.


Zaletami korzystania z elektronicznej giełdy są przede wszystkim: możliwość szybkiego dotarcia do wielu potencjalnych kontrahentów, otrzymywanie nie tylko bieżących ale również sprawdzonych informacji, skrócenie czasu potrzebnego na znalezienie i finalizację oferty - a więc optymalizacja kosztów transportu i efektywność działania.

Wszystkie osoby zainteresowane poznaniem programu mogą bezpłatnie przez 30 dni przetestować jego działanie i poznać wiele przydatnych funkcjonalności i dołączyć do grona zadowolonych klientów.
19-02-06 07:42:02