Menu strony

Słuchowiska jako twórczy sposób na rozrywkę, a zarazem zaznajomienie się z literaturą

Brak czasu jest to stan powszechny. W jaki sposób w tak zagonionym świecie znaleźć moment na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są słuchowiska. Doświadczamy literatury, a zarazem możemy robić inną czynność.
Współcześnie świat choruje na odczucie braku czasu. Mniej obowiązków mamy, tym mamy czasu mniej. Taki paradoks. Jednakże także prawda jest następująca, że zajęć mamy bardzo dużo. A co ważniejsze bardzo dużo marnujemy czasu na różnego rodzaju dojazdy do wyznaczonego miejsca, na czekanie. Wielokrotnie pracujemy osiem godzin, a dotarcie trwają kolejne cztery. Następny przykład to pobyt u lekarza trwa 5 min, a sterczymy w poczekalni nieraz godzinę lub dwie. Wykorzystujmy ten czas np. słuchając słuchowisko - - słuchowiska na mp3. Niekonieczne są lektury z czasów PRL. W obecnych czasach wiele popularnych książek jest rejestrowanych. Jedną z nich jest Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.


Sprawdź też

Nie posiadasz planu na prezenty? Gry planszowe to prawdziwy przebój - przekonaj się sam!

samochody
Posiadasz już niespodzianki dla swoich krewnych czy w dalszym ciągu gonisz czegoś niezapomnianego czym zdołałbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? O ile nie masz jakiegokolwiek przeświadczenia na co się zdecydować w tym roku to ważne jest, aby zdać sobie sprawę z tego, iż planszówka to trafna zabawa nie jedynie dla dzieciaków, lecz w szczególności dla dorosłych.


Święta Bożonarodzeniowe to najlepszy moment, żeby dać grę planszową bliskiej nam osobie.


słuchowisko
Dla osób lubiący fantastkę pisarza tego nie ma konieczności prezentować. Jest on symbolem samym w sobie. Słuchowisko zarejestrowane na podstawie jego powieści to audiobook, którego warto mieć w swojej kolekcji. Uczestniczyw nim 84 odtwórców, pełne jest efektów specjalnych. Jeżeli nie miałeś czasu poznać książkę Wiedźmin Sezon Burz od Fonopolis lub pragniesz posłuchać jej treści ta płyta spełni twoje oczekiwania.
Dzięki słuchowiskom możemy nie tracić czasu w pociągu lub podczas innego bycia w zawieszeniu i nie mieć poczucie, że tak sporo czasu zmarnowaliśmy. Zamiast zdenerwowani wrócimy do apartamentu zrelaksowani z ekstra dawką kultury.
19-02-04 07:28:02