Menu strony

Z jakiego powodu w ostatnich latach francuskie marki pojazdów, typu Citroen czy Peugeot tracą zwolenników?

Coraz głośniej słychać głosy i rady mówiące, że niech się pali, niech się wali, ale auta fabrykowane we Francji, należy omijać szerokim łukiem. Wszyscy zgodzą się z tym, że Francja ma ogrom wspaniałych i niepowtarzalnych rzeczy, takich jak przepyszne sery, wina o cudownym zapachu i bogatym bukiecie smakowym. Jednakże, czy faktycznie samochody nie są mocną stroną potomków Napoleona Bonaparte i Joanny D’arc?
mechanik
Co takiego dzieje się więc z pojazdami marki Citroen, czy Peugeot, tworzących koncern samochodowy PSA, że w zestawieniach lecą na łeb,na szyję? Po pierwsze są one w obecnej chwili uważane jako jedne z najbardziej awaryjnych pojazdów.

Kliknij ten link i sprawdź tu (http://www.grosel.pl/serwis-subaru/) podobne informacje na ten temat - one z całą pewnością Cię zaciekawią, więc nie czekaj zbyt długo:)

W tym aspekcie pokonują je chyba jedynie włoski kolega Alfa Romeo i pochodząca z odległej Rumunii, Dacia. Nieustanne uszkodzenia to jednak nie wszystko, a kolejnym oskarżeniem jest to, iż, owych problemów nie ma jak zreperować na własną rękę ani u znajomego mechanika i wielokrotnie zdarza się, że konieczna jest przymusowa podróż do wyspecjalizowanego w takich pracach zakładu, który weźmie na siebie odpowiedzialność tak skomplikowanej i niełatwej naprawy.


Sprawdź też

Militaria online – akcesoria do samoobrony

przekrój - muzyka
W aktualnych czasach nietrudno o atak w nieoczekiwanym momencie. Dotyczy to zwłaszcza niebezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się zabezpieczać?


Z którymi problemami właściciele Citroenów i Peugeotów muszą tułać się, niekiedy nawet przez cały kraj, aby zreperować swój samochód? Największym koszmarem tych, którzy zdecydowali się na kupienie czegoś z salonu francuskich marek jest bezapelacyjnie tylna belka - przeczytaj. To element zawieszenia auta charakterystyczny właśnie dla
mechanik
wyrobów francuskich, który w zamierzeniu miał umilić komfort kierowania i zmienić na lepsze jego naprawę. Niestety często jest tak, że gdy chce się przedobrzyć wychodzi całkowicie inaczej.

Zainteresował Cię nasz wpis? Przygotowaliśmy wyjątkowo dla ciebie unikatowe informacje, więc zobacz ten link na ten temat!

Dlatego, też regeneracja tylnej belki Citroen Berlingo i pozostałych modeli spędza sen z powiek wielu właścicielom, którzy swoim samochodem nie mieli kiedy się pochwalić, gdyż już trzeba oddać go do warsztatu. A jak wygląda sytuacja cenowa?

Więcej:

Również nieprzyjemnie i w cennikach przy hasła regeneracja belki Peugeot, czy wyżej wymienionego Citroena widnieje liczba czterocyfrowa. W takiej sytuacji może lepiej stanąć na wysokości zadania i problemem jakim jest regeneracja tylnej belki Citroena Berlingo zająć się samemu? Lepiej nie ryzykować, gdyż możemy bardziej zaszkodzić, zamiast naprawić nasz pojazd. Przy wybieraniu samochodu, warto więc pochylić się nad tym zagadnieniem i odpowiedzieć sobie, czy zapłata kilku tysięcy za usługę: regeneracja belki Peugeot albo Citroen nie będzie wielkim problemem.
19-08-07 07:19:07