Menu strony

Kupowanie posiadłości podczas licytacji komorniczych w niezwykle okazyjnych cenach

Aktualnie studenci od razu po ukończeniu studiów nie otrzymują natychmiast upragnionej roboty, w jakiej zdołaliby zarabiać na tyle dużo pieniędzy, tak aby nabyć nowe mieszkanie, samochód czy wyjechać na wakacje życia. Każdy człowiek próbuje odkładać swoją wypłatę, aby w niedalekiej przyszłości można było ją ulokować w coś porządnego oraz użytecznego.

Komornik sądowy
Skutkiem tego, iż w tej chwili coraz mniej ludzi może pozwolić sobie na nabycie domu bądź mieszkania za regularną cenę jest wzrost zainteresowania różnego rodzaju licytacjami na jakich można zdobyć lokal za zdecydowanie niższą kwotę. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się licytacje komornicze , na których możemy nabyć nie tylko ciasne kawalerki, ale także bajeranckie oraz ogromne apartamenty. Gdy nie interesuje nas życie w bloku to musimy porozglądać się za willą, rezydencją lub pustym gruntem budowlanym, na którym możemy postawić upragniony budynek.

Oczekując na znakomitą propozycję powinniśmy stale sprawdzać oficjalny portal internetowy, na którym opisywane są teraźniejsze licytacje komornicze, które będą się odbywać w niedalekiej przyszłości. Gdy mieszkamy w stolicy województwa dolnośląskiego licytacje będzie prowadził komornik we Wrocławiu - oficjalna strona internetowa, który powinien to zakomunikować na dwa tygodnie przed wskazanym terminem. W tej publicznej sprzedaży każdy może wziąć udział, pod warunkiem, że rozporządza gotówką bądź ma możliwość wzięcia kredytu i do tego nie jest z najbliższej rodzi komornik (www.komornikolesno.pl) dłużnik|dłużnika].

W trakcie pierwszej licytacji ceną wywoławczą jest kwota stwierdzona za pośrednictwem rzeczoznawcy majątkowego, jeśli natomiast nie będzie ofert kupna odbywa się druga licytacja w czasie której komornik we Wrocławiu obniża kwotę na 2/3 oszacowanej, jednakże jest to najniższa cena za jaką można zdobyć wystawioną na odsprzedanie parcelę.

W trakcie podejmowania decyzji o zakupie nowej posiadłości warto udać się na takiego rodzaju aukcję, gdyż może uda nabyć nam się mieszkanie lub dom w zdecydowanie bardziej atrakcyjnej cenie, niż w tej prezentowanej na rynku. Powinno się tylko być na bieżąco z różnymi propozycjami, które przedstawiane są do wiadomości publicznej przez egzekutora. Dobrze jest też ubezpieczyć się i posiadać co najmniej 1/10 ceny oszacowanej, albowiem tylko wtedy będziemy mogli licytować konkretną propozycję.
20-08-18 07:26:08