Menu strony

Wakacje w siodle - dlaczego dobrze jest posłać swoje dziecko na obóz jeździecki

Na obecną chwilę ulubioną rozrywką dzieci jest granie na laptopie i komórce. Mogłoby się wydawać, że czas wakacji to okres, w jakim dzieciaki spotykają się ze swoimi kolegami i wspólnie spędzają czas na polu. Niestety, ostatnimi czasy można zaobserwować, że nawet jeżeli maluchy spotykają się z kumplami, to najchętniej spędzaj czas przy komputerze.


koń na pastwisku
W związku z tym, już teraz wszyscy rodzice winni zadbać o to, żeby zaaranżować swojemu bobasowi przebojowe wakacje. Przyciągającym pomysłem są sportowe obozy jeździeckie, przede wszystkim dla dzieci, jakie na co dzień mieszkają w dużym miasteczku. Bez wątpienia przeżycie ferii na łonie natury w pobliżu koników, spowoduje, że dziecko będzie mniej zadziorne i pojmie, że życie nie kręci się jedynie w internecie.

Kiedy uznasz, że ten artykuł jest ciekawy, kliknij na odnośnik tu (http://www.goldtour.eu/oferta/wycieczki-zagraniczne-dla-seniorow), który posiada intrygujące informacje na opisywany temat - będą one na pewno interesujące.

Przed zapisaniem pociechy na taki wyjazd dobrze jest wcześniej wziąć go do stajni, by zaznajomiło się z wytycznymi bezpieczeństwa , a także ekwipunkiem jeździeckim. Znaczące jest także to, by trenerzy zaznajomili ucznia z wierzchowcem, na którym będzie jeździł podczas kolonii. Jeżeli zdecydujemy, iż zapisujemy naszą pociechę na tą kolonię to wówczas mamy szansę wyboru terminu i długości trwania tego wyjazdu. Pod warunkiem, że mamy możliwość to warto wysłać dziecko na dwutygodniowy obóz, ponieważ w takim czasie zdoła opanować elementarne techniki jazdy na koniu. Oczywiście sportowe obozy jeździeckie to nie jedynie jazda konna. Wykwalifikowana załoga zaaranżuje czas wszystkim uczniom. Multum czasu dzieciaki spędzą na placu zabaw, na górskich włóczęgach , a także biorąc udział w zawodach sportowych. Z całą pewnością wszyscy uczestnicy będą zadowoleni, gdyż na koniec każdego turnusu mają miejsce turnieje, gdzie da się wygrać fajne nagrody - kłusuj na stronę.

Zaintrygowały Cię wątki opracowane w tym artykule? Czujesz jednak niedosyt? Zatem namawiamy do nowej witryny - idź tutaj (http://swiateventow.com/pl/szkolenia/event-design-scenografia-eventowa/) i przeloguj się tam.konik i dziewczyna
Nie musisz się martwić, że Twoja pociecha sobie nie poradzi, gdyż opiekunowie na początku wyjazdu dobiorą dla Twojego dziecka dobrego konia, w zależności od kwalifikacji. Sportowe obozy jeździeckie są dla osób, jakie miały już do czynienia z jazdą na koniach oraz dla tych którzy dosiądą to zwierzę po raz pierwszy. Już dziś zabukuj swojemu dziecku niezapomniane wakacje. Będziesz miał gwarancję, że na tego rodzaju obozie brzdąc pozna nowych przyjaciół, a także przeżyje wyjątkowe chwile.
19-05-14 12:46:03