Militaria online – akcesoria do samoobrony

W aktualnych czasach nietrudno o atak w najmniej spodziewanym momencie. Tyczy się to w szczególności mało bezpiecznych okolic, ale nie tylko. Zdarza się, że nawet w bezpiecznych miejscach można natrafić na napastników. Jak się przed nimi uchronić?


przekrój - muzyka
Dlaczego warto?


Produkty dedykowane do samoobrony mogą w istotny sposób wpłynąć na nasze bezpieczeństwo. Napastnik nierzadko liczy na to, że w prosty sposób uda mu się zdobyć telefon, czy portfel, gdyż wystarczy jedynie konkretnie zastraszyć swoją ofiarę - to właśnie dlatego tak często są nimi kobiety. Nierzadko zdarza się, że skuteczne jest postawianie się złodziejowi, szczególnie jeżeli całe wydarzenie ma miejsce w okolicy często uczęszczanej przez przechodniów. Napastnik wtedy obawia się, że ktoś inny może przeszkodzić mu w napadzie i nierzadko rezygnuje. Niestety, zdarza się jednak i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi dużą agresję. Wówczas znacznie lepiej jest dać pieniądze, telefon, bądź inną wartościową biżuterię, bowiem przecież życie człowieka i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego typu przedmioty. Jeżeli jednak okolica, w której mieszkamy bądź pracujemy nie należy do najbezpieczniejszych, warto postarać się o przedmioty, które mogą ułatwić nam samoobronę, a także zwiększyć pewności siebie.


odzwierciedlenie - muzyka
Obrona przed przestępcąDługopis taktyczny Fisherpen to doskonały przykład, że niewielkie nawet militaria (internetowe sklepy militarne) mogą być bardzo funkcjonalne i praktyczne. Szukasz wiadomości o marce fisherpen? Przedmiot ten wygląda jak zwykły długopis, ale z chwilą zagrożenia staje się wygodnym narzędziem obrony – możemy wykorzystując go założyć dźwignię, lub uderzyć napastnika. Oprócz tego niektóre modele mają specjalną końcówkę, przy pomocy której zbijemy szybę.

Popularny jest również gaz pieprzowy. W momencie zagrożenia wystarczy po niego sięgnąć, aby zaskoczyć przestępcę i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie z tego powodu jest on, podobnie jak długopis taktyczny Fisherpen, skutecznym rozwiązaniem. To niewielkie przedmioty, jakie bez problemu zmieszczą się w kieszeni, dzięki czemu zawsze są pod ręką. Nawet jeśli liczyć będą się sekundy, w łatwy sposób będzie można go wyjąć i efektywnie obronić się przed niebezpiecznym złoczyńcą. Tego typu rzeczy możemy z łatwością zakupić w miejscach gwarantujących militaria. (link do wpisu) Do wyboru różne modele, stąd też każdy z pewnością znajdzie coś dobrego dla siebie.

23-03-20 12:38:10