Menu strony

1 % podatku dla Rodzin Zastępczych

Fundacja Dzieci Które Kochacie
Początek każdego roku to czas, w którym przygotowujemy roczne zeznania podatkowe i rozliczamy się z urzędem skarbowym. Możemy to zrobić samodzielnie, lub skorzystać z fachowej pomocy biura księgowego. Jeżeli nie chcemy za taką usługę zapłacić, warto skorzystać z darmowego programu PITY 2009, rozpowszechnianego w internecie.

Dzieci Które Kochacie – Fundacja ARCHON+ jest organizacją pożytku publicznego, która od kilku lat pomaga Rodzinom Zastępczym oraz osamotnionym dzieciom z terenu całego kraju. Dzięki możliwości uzyskiwania środków finansowych z 1% podatku, staramy się z roku na rok, objąć pomocą coraz więcej dzieciaków, wychowujących się w Rodzinach Zastępczych – mówi Jerzy Kala prezes Fundacji. Tej pomocy potrzeba coraz więcej, ponieważ wynagrodzenie przyznawane przez państwo na dziecko w rodzinie zastępczej, nie wystarcza na często kosztowne leczenie, wyjazdy na wakacje, lub też pomoce szkolne.

Korzystając z darmowego, profesjonalnego programu PITY 2009 , dostępnego na stronie internetowej Fundacji , możecie Państwo łatwo, bez wychodzenia z domu wypełnić roczne zeznanie podatkowe ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. 1% podatku zostanie przekazany automatycznie na cele statutowe Fundacji – dodaje Jerzy Kala z Fundacji Dzieci Które Kochacie. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli w tym roku zorganizować letni wypoczynek dla potrzebujących dzieci, które pierwszy raz w życiu pojadą na prawdziwe wakacje.

Czy masz chęć przejrzeć nowe artykuły? Zatem namawiamy do kliknięcia w link - pod nim oczekuje na Ciebie autorska strona www (https://www.expertodszkodowania.pl/odszkodowania-za-bledy-medyczne/).

Planujemy również ufundować stypendia dla uzdolnionej młodzieży oraz przygotować publikację dla kandydatów na Rodziny Zastępcze, która zostanie rozesłana do ośrodków pomocy społecznej na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Fundacji , na której znajdziecie Państwo szereg artykułów poruszających tematykę rodzicielstwa zastępczego oraz zachęcamy do pobrania darmowego programu PITY 2009.

źródło:
Na podstawie: ARCHON+ Biuro Projektów
22-01-07 07:01:10