Menu strony

Audiobooki - a więc, książeczki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

Czym dokładnie są audiobooki oraz gdzie można je zakupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na czym polega ich unikatowość? Po odpowiadamy na te pytanka posługując się przykładzikiem od autora Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Boży Bojownicy".


Przeciwko pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota ludzi na odczytywanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano rozrost sprzedaży książek równocześnie papierowych, jak i wersji elektronicznych czyli ebooków.


Nas jednakże dzisiejszego dnia ciekawią Audiobooki, które to są idealną alternatywą dla tych, którzy to nie maja opcji aby czytać (dla przykładu niewidomi), lub najzwyczajniej nie posiadają na to nazbyt dużo czasu. Przybliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, na podstawie tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.


Sprawdź też

Co robi obsługa techniczna imprez

perspektywa - muzyka
Oświetlenie sceniczne pełni niewątpliwie ważną funkcję podczas występów praktycznie każdego rodzaju.


wydarzenie kulturalne


Boży bojownicy audiobook jest to jeden z topowych ebooków zawartych na polskim rynku. Trwa konkretnie 23 godziny i 31 minutek, odczytywany poprzez gwiazdy, takie jak na przykład: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako głos Prokop Goły, nie napomykając już o rólce Mariana Opanii jako głos Joszt Dun nazywanego Telesmą. W sumie wewnątrz całym audiobooku istnieje około 35 nazwisk znanych i mniej znanych aktorów, którzy według recenzji odwalili kawałek dobrej roboty, podkładając głosiki bohaterom.


ogólnikowo cena za wspomniany audiobook wynosi w obszarze 65 złotówek, jednak innego rodzaju audiobooki możemy natrafić taniej, lub również drożej. Na rynku polskim na dany momencik nie istnieje aż tak wiele audiobooków, jednak calutki czas liczba tytułów się rozszerza, rozciągając na przeróżne gatunki - od fantasy po romans.
18-01-17 12:39:03