Menu strony

Jak to jest z tym przekazem reklamowym obecnie? Czy warto się reklamować jedynie w internecie?

Co jest zupełnie konieczne, by ktoś nas zauważył, żebyśmy byli widoczni? Odpowiedzi w takim miejscu może być rzeczywiście dużo, gdyż znane są przypadki ludzi, którzy pragnęli na siebie zwrócić uwagę, więc rzucali się na przykład z wysokiego budynku. No tak, taki człowiek na pewno będzie zauważony, ale to czy przeżyje czy będzie miał z tego korzyść – pozostaje niewiadomą. Całe szczęście jesteśmy cywilizowani i mamy w zanadrzu lepsze metody na to, by się rozreklamować. Zwykła reklama to jednakże obecnie zbyt niewiele, gdyż potrzeba czegoś faktycznie ekstra. Najlepiej to reklamować się w kilku miejscach, żeby był prawdziwy rezultat.

autobus komunikacji publicznej
Wiele osób przyzna, by przerzucić siły całkowicie na sieć, bo tam jest teraz największa ilość ludzi i tam jest okazja, że ktoś nas zobaczy. Duża ilość firm całkowicie| więc przeznacza swoje budżety na tego typu kampanie reklamowe w internecie. Jak to niedobry i krótkowzroczny pomysł możemy się przekonać po pierwszych rezultatach kampanii. Niby jakieś są wyniki, ale z pewnością nie tego rodzaju, jakbyśmy pragnęli? Czemu? Przede wszystkim nie każdy oferowany produkt nadaje się do reklamowania tylko w internecie. Należy go zareklamować też w normalnym życiu, tam gdzie przebywają ludzie.

Wielu reklamodawców myśli, iż większość ludzi siedzi w sieci. Choć tendencja zdecydowanie zmierza faktycznie w tym kierunku to na razie tak nie jest, a na pewno nie w naszym kraju. Ponadto, dużo ludzi spotkać możemy w zupełnie odmiennych miejscach, jak autobusy, przychodnie lub centra miast. W tym właśnie kontekście warto powiedzieć o czymś takim, jak reklama w autobusie, a o tym więcej informacji tu: reklama (reklama kraków) w autobusie - Słupsk - Medas Media. Taka reklama ma faktycznie przewagę nad pozostałymi formami reklam, bo wiążę się ze specyficzną sytuacją, w jakiej jest pasażer. Otóż, gdy jedzie on autobusem jest ograniczony przestrzennie i czasowo. Co to znaczy?

To znaczy, iż z trudnością przychodzi mi, żeby wygenerować odpowiednią ilość koncentracji, aby skupić się na przykład na lekturze książki. Oczywiście, że jednocześnie stara się unikać kontaktu wzrokowego z innymi pasażerami. W ten sposób, by „zabić” czas szuka czegoś przyciągającego wzrok, w co będzie mógł bez skrępowania spoglądać. W ten sposób z pewnością tarfi na nasz przekaz, a jak będzie to jeszcze reklama interesująca, przykładowo multimedialna, to sukces jest jeszcze bardziej pewny - reklama autobusowa - Stargard Szczeciński.
22-08-15 07:48:03