Menu strony

Robert Kubica zwycięża w Ronde Gomitolo di Lana

Polski kierowca Robert Kubica odniósł zwycięstwo we włoskim lokalnym rajdzie Ronde Gomitolo di Lana, zyskując najlepsze czasy we wszystkich czterech odcinkach specjalnych.

Kubica powraca do motorsportu po rehabilitacji po poważnym wypadku w rajdzie Ronde di Andorra, gdzie uszkodzone zostały jego prawa ręka i noga, a także zmiażdżona została jego prawa dłoń.

Polski zawodnik, startujący z włoskim pilotem Giuliano Manfredim w Subaru Imprezie S12B ukończył rajd z czasem 23:32.9 min i 58,8 s przewagi nad drugą załogą – Omarem Bergo z Alberto Brusatim w samochodzie Mini. Trzecie miejsce, z 1:11.6 min straty do Kubicy zajęli Pierfranco Uzzeni z Danilo Fappani (Subaru).

Czy po przestudiowaniu omawianego zagadnienia posiadasz wątpliwości? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj więcej detali (http://hurtowniarecznikow.pl/kategoria-produktu/kolorowo-tkane/) odnośnie prezentowanej tematyki.

Rywalizację ukończyło 74 kierowców.

Kubica jechał ze specjalną przekładnią skrzyni biegów, pozwalającą mu na obsługę jej lewą ręką.

Źródła

  • Paweł Zając - Kubica zmiażdżył konkurencję i wygrał rajd Ronde Gomitolo di Lana - Wyprzedź mnie! - 9 września 2012
  • 3.

    Podoba Ci ten artykuł? Super, jednak kliknij jeszcze tutaj - zobaczysz w tamtym miejscu niezwykle użyteczny link, który także okaże się dla Ciebie ciekawy.

    Ronde Gomitolo di Lana 2012 - - 9 września 2012


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
19-03-07 07:19:03