Menu strony

Wyszukiwarka ofert deweloperskich

Od niedawna funkcjonuje w internecie porównywarka cen mieszkań i inwestycji deweloperskich. Po wejściu na stronę e-deweloperzy.pl możemy wybrać np lokalizację inwestycji - dzięki temu możemy łatwo wybierać interesujące nas oferty z kategorii mieszkania deweloperskie Kraków, Łódź czy nawet w zawężeniu do wybranej dzielnicy. Dzięki wyszukiwarce możemy łatwo porównać nie tylko ceny inwestycji deweloperskich prowadzonych w wielu miastach ale również zestawić powierzchnię i rozkład mieszkań bądź domów zebranych w serwisie.


opinie sawa wilanów
Dotychczas bardzo często szukając w internecie informacji o deweloperach można było natrafić na sporą ilość witryn - jednak każda z nich zawierała najczęściej dane o tylko części inwestycji. Wobec braku jednego serwisu powstała internetowa baza deweloperów agregująca nie tylko dane teleadresowe ale przede wszystkim najważniejsze informacje o największych biurach deweloperskich prowadzących inwestycje w wybranych (również i mniejszych miastach). Więcej o Sawa Wilanów

Innym powodem dla którego polecamy odwiedzić stronę e-deweloperzy.pl jest duży dział w którym znajdują się artykuły poradnikowe oraz informujące o aktualnych trendach w branży. Dodatkowo wiele publikacji koncentruje się wokół wiadomości z krajowego rynku pierwotnego jak również dotyczy regulacji prawnych. Na stronie znajdują się też terminarze targów mieszkaniowych oraz dane o akcjach promocyjnych u poszczególnych inwestorów a także informacje o rozpoczęciu sprzedaży różnych typów lokali.
1 2