Menu strony

Eliminacje Bursztynowej Miss Polski rozpoczęte

W ostatni weekend, 20 czerwca, w Świnoujściu rozpoczęły się eliminacje do Bursztynowej Miss Polski. Do udziału w świnoujskim etapie konkursu zgłosiło się jedenaście kandydatek. Większość z nich to mieszkanki Świnoujścia, choć można było też zobaczyć elblążankę[1].

Mimo przeraźliwego zimna i deszczowej pogody dziewczęta zaprezentowały się rewelacyjnie. Można je było zobaczyć w strojach kąpielowych, wieczorowych i sukienkach, a także w najnowszej kolekcji Anny Kowalczyk "EGOISTKA"[2].

Wystartowały dziewczęta między 15 a 18 rokiem życia. Wygrała piętnastoletnia Aleksandra Buś ze Świnoujścia. Zdobyła tytuł Bursztynowej Miss Polski Świnoujście 2009[3].

Tytuł Bursztynowej Miss Pujan otrzymała Patrycja Czernik, również ze Świnoujścia, natomiast Bursztynową Miss Fantazja została Natalia Wiśniewska z Elbląga[3].

Imprezę prowadzili Anna Padee - vicemiss Polski 2007 i Mariusz Czaja. W przerwach między pokazami można było usłyszeć muzykę w wykonaniu większych i mniejszych gwiazd.

Jeżeli ten artykuł wzbudza Twoją ciekawość, kliknij tu i dodatkowo zdobądź ważne informacje (https://super-edu.pl/korepetycje/jezyk-hiszpanski/warszawa), które także są warte zauważenia.

Zagrał Volver z Tomaszem Lubertem, grupa OQurde oraz zespół Goya[3].

Ola będzie reprezentowała Świnoujście 15 sierpnia w finale w Darłowie.

Przypisy

  1. Bursztynowa Miss Polski 2009 pierwszy konkurs za nami! - - 26 czerwca 2009
  2. Nowa kolekcja Projektanta Mody Anny Kowalczyk - - 26 czerwca 2009
  3. Bursztynowa Miss Polski Świnoujscie 2009 - - 26 czerwca 2009


Zobacz też

  • Wywiad z Aleksandrą Buś - Bursztynową Miss Polski Świnoujście 2009


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20-03-21 07:12:11