Menu strony

Zakupy nowej generacji

pieniądze
Tłumy ludzi na poczcie albo ajencjach pocztowych skutecznie zniechęcają nawet najwierniejszych zwolenników tradycyjnych sposobów płatności. Czasy, w których płatności dokonywać można było tylko przy okienku agencji pocztowej już przeminęły. I bardzo dobrze, ponieważ obecnie możemy opłacać zobowiązania nie wychodząc z domu i co warto podkreślić– zupełnie za darmo. Mikropłatności – krótki przewodnik.

Sprawdź też

Kalkulatory niezbędne w pracy

kalkulator
Nie od dziś wiadomo, że poszukując pomocy, każdy może wejść do Internetu. Mamy możliwość już też otworzyć firmę bez wychodzenia z domu, a rozliczanie PITu online zyskało sporą popularność. Trudności z fakturami, obliczeniem opłat i zysku z lokat każdy może rozwiązać dzięki przydatnym aplikacjom. Strony podatkowo-finansowe funkcjonują po to, by pomagać w banalnych sprawiać.


Od lat zwrócono uwagę na rosnący popyt na możliwość regulowania niewielkich sum, który będzie bezpieczny, łatwy i skuteczny. Sposób taki określany jest jako płatności smsem. Dokonuje się ich za pomocą tzw internetowych portfeli przez zalogowanie się na stronę www..

Jeżeli chcesz zobaczyć coś naprawdę niezwykle przydatnego, sprawdź treść (www.radca-juszczak.pl/) tej strony a na pewno nie będziesz żałować.

Jesteśmy w stanie w ten sposób zakupić przedmioty o drobnej kwocie np: prasa, transmisji danych, dostępu do stron www czy w celu zamieszczania anonsów. Mikropłatności są nieryzykowny sposobem zarządzanie środkami pieniężnymi oraz co warte podkreślenia, wystarczą cztery kliknięcia aby opłacić transfer wideo lub zakup. SMS – nowy sposób płatności. Podobnym wynalazkiem umożliwiającym dokonywanie bezpiecznych płatności są kody sms. Służą one do zatwierdzania płatności dokonywanych za pośrednictwem portaluinternetowego albo telefonicznego. Składa się na nie 6 liczb wpisywanych w okno portalu albo odczytanych konsultantowi. Kody sms są bezpiecznym sposobem zatwierdzania płatności bezgotówkowych. Musimy jednak mieć na uwadze, że kilkukrotne wprowadzenie nieprawidłowego sms kodu zablokuje nam dostęp i trzeba będzie ponownie uwierzytelnić nasze konto.
Pieniądze, Euro
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Wszystkie nowoczesne sposoby płatności są solidnie chronione tak, aby nie mogły być dokonane przez niepowołane ręce. W przypadku zarówno mikropłatności jak też płatności smsem należy pamiętać aby nie podawać swoich haseł bankowych i kodów sms osobom trzecim.

Dokonywanie płatności nigdy nie było tak szybkie i proste jak teraz - ciekawy artykuł. Mając dostęp do internetu i komputera swobodnie możemy płacić rachunki, dokonywać zakupów w sieci czy zarządzać swoim portfelem. Jest to nieodzowne w erze pośpiechu i braku czasu. Skrytka w sejfie nie będzie już nam potrzebna a my, wreszcie będziemy mogli być spokojni nie martwiąc się o nasze oszczędności.
19-08-28 07:05:07