Menu strony

Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa

kobiety
ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, znacznym doświadczeniem oraz klientami którzy od lat wracają zadowoleni. Wszystko to nie stało się samo. ING Życie szkoli licznych wykształconych specjalistów, którzy wiedzą jak istotna dla ich klientów jest wykonywana przez nich praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na proponowanie porządnej i dopasowanej do różnych osób oferty, na którą składają się ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony najbliższych lub firmy w razie śmierci lub ciężkiej choroby.

To ważne źródło (http://www.sitodruk-maszyny.com/maszyna/tunel-suszacy-drylight/) dotyczy publikowanej tutaj kwestii, więc jeżeli jest ona godna Twej uwagi, to wejdź na ten link.

Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór z 11 proponowanych form ubezpieczenia podzielonych z uwzględnieniem różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne prezentowane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne programy emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Uzupełnieniem wymienionych usług są oczywiście ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie na życie i zdrowie daje szansę osiągnąć zyski wyższe niż na tradycyjnych lokatach bankowych i oferuje większe poczucie bezpieczeństwa.

Każda z wymienionych usług pozwala zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na przyszłość.
Przygotowane przez: B.S.
22-05-24 14:01:05