Menu strony

Stań się kobietą sukcesu!

Jak stać się bardziej pewną siebie i skutecznie działać? Jak odnaleźć w sobie motywację i dzięki asertywności skutecznie osiągać swoje cele? Jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych? Odpowiedź na te pytania znajdą uczestniczki nowych warsztatów organizowanych w styczniu, lutym i marcu 2011 w Warszawie przez Akademię Kobiet Sukcesu wspólnie z Instytutem Przemiany.

W ramach akcji skierowanej do kobiet, które chcą odkryć pełnię swojego potencjału i nauczyć się bardziej skutecznie realizować swoje marzenia, odbędzie się 6praktycznych warsztatów prowadzonych przez ekspertki Akademii Kobiet Sukcesu i Instytutu Przemiany:

Wyprawa do źródeł motywacji 31.01.2011
Podczas warsztatu uświadomisz sobie, co motywuje Cię do działania i będziesz świadomie zarządzać swoim poziomem wewnętrznej energii, odkryjesz, że jesteś w stanie zrealizować każdy cel. Niech udział w tym szkoleniu będzie pierwszym krokiem w wyprawie do wnętrza własnych nieograniczonych zasobów i możliwości!
Akademia Kobiet Sukcesu

Moc Skutecznego Działania 12.02.2011
Szkolenie, które wzmocni w Tobie umiejętność motywowania siebie i konsekwencji w działaniu, uświadomi, jakie wewnętrzne hamulce przeszkadzają Ci w działaniu i jak je przezwyciężać na każdym etapie realizacji zamierzeń.   

Codziennie pewna siebie 10.02.2011
Chciałabyś być bardziej pewna siebie? Poznaj praktyczne techniki wzmacniające pewność siebie każdego dnia. Nim się spostrzeżesz, dzięki udziałowi w warsztacie uwierzysz w siebie i odkryjesz swój potencjał!

Codziennie bardziej asertywna 14 i 21.02.2011 (warsztat cykliczny, dwa spotkania)
Kameralny warsztat podczas którego nauczysz się bardziej asertywnie wyrażać swoje potrzeby, dbać o realizację Twoich własnych pragnień a dzięki temu czerpać większą radość z życia. Poznasz model asertywnej odmowy, dzięki czemu łatwiej będzie Ci powiedzieć "nie", w sytuacjach, w których dotąd mówiłaś "tak", choć wcale nie miałaś na to ochoty.

Codziennie bliżej miłości 20.02.2011
Warsztat dla kobiet, które myślą, że z każdym dniem tracą szansę na miłość lub tkwią w związku nie przynoszącym im satysfakcji.

Jeśli masz ochotę zdobyć dodatkowe materiały na prezentowany wątek, to zobacz proponowane www (kodak.wroclaw.pl/fotopuzzle-z-wlasnym-zdjeciem), które zawierają też dane na to zagadnienie - wejdź zatem tutaj.

W kameralnej, ośmioosobowej grupie życzliwych kobiet nauczysz się jak zmienić pełne napięcia oczekiwanie w radosną pewność, że miłość jest już blisko, jak otwierać na nią serce.

Prezentacja wolna do stresu (szkolenie z wystąpień publicznych) 24-25.03.2011
Aż 90 % stresu odczuwanego podczas prezentacji to autostres.Dowiedz się jak się od niego uwolnići zacznij czerpać radość z występowania!

Szczegółowy program warsztatów oraz zapisyna stronie .

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Patrycją Załug, e-mail: warsztatytel. 721 761 769
Zapraszamy także na warsztaty gościnne:
MAMY Czas w Ogrodach Zmian (warsztaty gościnne) 19.02.2011l

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dla mam z możliwością fakultatywnego udziału dziecka  – pierwsze takie w Akademii Kobiet Sukcesu. "MAMY Czas" to unikalne połączenie warsztatu psychologicznego i relaksującego warsztatu kosmetycznego dla Mam oraz zorganizowanej rozrywki i zabawy dla ich Pociech, by Mamy wreszcie miały czas na rozwój, relaks i przyjemność.

***
Akademia Kobiet Sukcesu
Akademia Kobiet Sukcesu to społeczność ponad 3000 kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Kobiet pełnych radości życia. Jedna z największych takich społeczności w Polsce, działająca obecnie na terenie Warszawy.

Nasza misją jest dążenie do tego, by Polki patrzyły na sukces w dużo szerszym kontekście; by były bardziej świadome swoich potrzeb i drzemiącego w nich potencjału; by z większą pewnością siebie dążyły do spełnienia własnych marzeń; by przyjęły postawę aktywną wobec życia i żyły pełnią. Pełnią siebie, pełnią kobiecości, pełnią własnego potencjału i pełnią szczęścia - pełnią sukcesu. "Żyj pełnią!" to motto Akademii Kobiet Sukcesu.

W ciągu 2 lat istnienia, w ramach Akademii Kobiet Sukcesu odbyło się ponad 70 różnorodnych inicjatyw skierowanych do kobiet – w tym 12 dużych konferencji, kilkanaście spotkań networkingowych, kilkadziesiąt warsztatów rozwoju osobistego i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe. Prowadzimy też regularne badania nad potrzebami i napotykanymi problemami związanymi z przedsiębiorczością i niezależnością finansową kobiet.

Najważniejsze projekty, które zamierzamy zrealizować w roku 2011 wspólnie z Instytutem Przemiany, to 4 edycje długofalowego programu rozwoju kompetencji zawodowych kobiet Sukces na Start. Rusz z miejsca! (4-6 marca, 20-22 maja, 16-18 września i 18-20 listopada 2011) oraz Szkoła Liderek Akademii Kobiet Sukcesu - innowacyjne studium interdyscyplinarne wzmacniające wśród kobiet postawę przedsiębiorczą i pro aktywną, które ruszy jesienią 2011.

Instytut przemiany
Partner Akademii Kobiet Sukcesu. Założony w 2009 roku przez Patrycję Załug, Instytut Przemiany, ma na celu długofalowe wspieranie człowieka w budowaniu pewności siebie zmierzające do wydobycia pełni jego potencjału i realizacji marzeń, poprzez:
szkolenia, warsztaty, treningi (m. in. wystąpienia publiczne, budowanie pewności siebie, asertywność, komunikacja interpersonalna, autoprezentacji, radzenie sobie ze stresem);
publikacje (w przygotowaniu m. in. "Codziennie pewna siebie" - książka zawierająca 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie dla kobiet oraz "Prezentacja wolna od stresu" - kompendium wiedzy o tym jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych);
konferencje (m. in.

Czy zadziwił Cię ten artykuł? Żeby zgłębić zagadnienie wejdź tutaj i poznaj więcej szczegółów - zapewne będą dla Ciebie zaskakująco ciekawe.

Sukces na Start - długofalowy program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet).
Propaguje ideę podążania drogą codziennej wewnętrznej przemiany - odwagę życia zgodnie ze swoimi marzeniami i wartościami, realizację pełni potencjału, rozwój samoświadomości a w konsekwencji – radość życia.
Na podstawie: Akademia Kobiet Sukcesu
21-10-23 07:01:22