Menu strony

Chcesz kupić interesujące gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

Jesteś graczem i szukasz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie wnoszą nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są podobne do innych. Mamy dla ciebie interesujące propozycje, które na pewno zyskają twoje uznanie. Już wielu graczy na całym świecie zgodnie twierdzi, że są to wyjątkowe gry. Teraz na ciebie kolej.
Recenzje gier
Na początek gra The Wolf Among Us, pięcioodcinkowa gra-serial, która została wyprodukowana przez studio TellTale Games. Tak, to ci sami, co stworzyli kultowe The Walking Dead. Gra została podzielona na pięć blisko dwugodzinnych epizodów, wszystkie razem układają się w jedną fabularną całość. Nareszcie wszystkie części są już gotowe i wydane, tak więc to najlepszy czas na recenzję.

Największe brawa należą się twórcom za wspaniałe wymyślenie pierwszoplanowego bohatera oraz za wspaniały, brudny klimat opowieści. Co ważne, mamy rozgrywkę opartą na wyborach, to jeszcze bardziej nakręca. Na plus zalicza się także świetna muzyka. Istnieją także niedogodności. Najistotniejsze z naszego punktu widzenia największą z nich jest brak polskiej wersji językowej. Możemy także mieć pretensje do fabuły, autorzy mogli bardziej się postarać, żeby była ona bardziej nieoczekiwana. Generalna ocena to mocna czwórka z plusem. Nie ma piątki przez wymienione zaniedbania.

Opinie o grach komputerowych i na konsole
Jest też i druga oferta, recenzja Valiant Hearts. Jest to przygodowa gra akcji zaprojektowana w cudownej komiksowej oprawie graficznej. Prezentuje nam ona historię pięciorga ludzi, których losy się splatają, a cała fabuła w klimacie pierwszej wojny światowej. Jeśli lubisz ”zręcznościówki” i ”przygodówki”, to na pewno ta gra bardzo ci się spodoba. Zaprojektowała ją firma Ubisoft, znana z tak pamiętnych wydawnictw jak „platformówka” z serii Rayman.

Sprawdź też

Znajdź grę dla siebie

gra na przeglądarkę
Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma znaczącą wadę, gdyż, bardzo często premierę mają gry przeciętne, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Właściwie, identycznie jest z recenzjami muzycznymi czy z recenzjami filmowymi.


Identycznie, jak w sytuacji The Wolf Among Us, także przy okazji recenzowanej gry – Valiant Hearts ma wady. Choć gra jest niezwykle piękna, bardzo ładna, w klimacie komiksowym to da się w niej zauważyć trochę niekonsekwencji. Z jednej strony gra jest dość smutna, a z drugiej autorzy zaserwowali nam trochę karykaturalne postacie, nawiązujące przykładowo do typowo znanych narodowych stereotypów (Niemcy ciągle pija piwo). To pewnie specjalny zabieg i wielu osobom może się podobać, jednakże czuć, że coś w tej układance nie pasuje.
17-09-18 06:33:21