Menu strony

Znajdź grę dla siebie

Przegląd rynku gier na PC, Play Station i Xbox ma to do siebie, iż, często premierę mają gry przeciętne, nie mające w sobie potencjału najlepszych gier w historii. Zresztą, podobnie jest z recenzjami muzycznymi czy z filmami.
Najlepsza gra na rynku
Godne zauważenia wyjątki ostatnich miesięcy to na pewno The Wolf Among Us, Valiant hearts czy gra Murdered. W branży dzieje się coś jednakowoż więcej, poza produkowanie i recenzowanie nowych gier. A wszystko to za sprawą Minecrafta.

Sprawdź też

Chcesz kupić interesujące gry? Zobacz wyjątkowe propozycje!

pro evolution soccer z kotem
Jesteś graczem i poszukujesz czegoś nieprzeciętnego i zjawiskowego. Dość już masz gier, które nie oferują nic nowego, nie są grywalne, są bez pomysłu, są odtwórcze. Mamy dla ciebie ciekawe propozycje, które zapewne zdobędą twoją uwagę. Już wielka ilość graczy na całym świecie przekonała się do tych wspaniałych gier. Teraz na ciebie kolej.


Przypomnijmy, że Minecraft to jedna z najbardziej znanych gier sandbokowych. Gracz ma pełną kontrolę nad własną postacią, może ją dowolnie kształtować.

To dobry czas, żeby dowiedzieć się więcej informacji na ten temat - konieczne będzie jedynie opracowanie (https://swiateventow.com/pl/), które wyświetli niezbędne informacje.

Prace nad tego typu grą zainicjowano w 2009 roku i trwają nadal. Gra konstruowana jest na platformie Java. To bardzo istotne, ponieważ oznacza to, iż są odpowiedzialne za nią diametralnie inne systemy niż w przeważącej liczbie gier, jakie w dzisiejszych czasach powstają. W czasie grania, mapa jest generowana na podstawie losowych danych. Dzięki temu każdy świat jest świeży i jedyny w swoim rodzaju.

Najistotniejszy komunikat brzmi: Gra Minecraft – 50 milionów sprzedanych egzemplarzy! No tak, jeśli chodziła wam po głowie myśl, jak bardzo popularny jest Minecraft. to teraz już to wiecie. Kiedy, jeden z projektantów tej gry pochwalił się wynikami, większość graczy doznała szoku, ponadto nasunął się jeszcze inny ciekawy wniosek.

Gra dla każdego
, bowiem Minecraft zdominował rynek konsoli. Gra oferowana na Play Station 3 i Xboksa 360, zdystansowała pecety (wersje na Maca, Windowsa i Linuksa razem wzięte). Aktualnie, gdy piszę ten artykuł wartośc 50 milionów jest zdecydowanie bardziej pokaźny!

Trzeba przyznać, że ta wartość robi wrażenie pod każdym względem. Ażeby zrozumieć czemu tak się stało, spójrzmy na inne rekordowe produkcje. Najlepiej sprzedająca się gra w historii to Tetris, od 1984 roku, nabyło ją 143 miliony nabywców.

Na kolejnych miejscach – Wii Sports, był to tytuł dołączany do każdego egzemplarza Nintendo Wii. Za Minecraftem już obecnie, są Mario Bros, Mario Kart Wii a także Grand Theft Audio. Minecraft na pewno będzie jeszcze długo panował, tym bardziej, że tworzone są wersje dla Play Station 4 i dla Xboksa One.
19-11-06 07:11:05