Menu strony

Jak zdobyć dofinansowanie dla firmy

Kiedy wpadniemy na pomysł na biznes, lecz nie mamy środków na jego realizację możemy wykonać różnego rodzaju kroki które pozwolą nam na znalezienie finansowania. Wydawać by się mogło, że jest to bardzo skomplikowane, lecz to złe podejście. Naturalnie, czasem wniosek o dofinansowanie wydaje się być pisany po "chińsku", zaświadczeń trzeba dołożyć bardzo wiele, ale nie ma rzeczy niemożliwych, na pewno sobie z tym poradzimy. Jakim sposobem zatem pozyskać dofinansowanie dla firmy?
Flaga Unii Europejskiej
Zdecydowanie powinniśmy pokazywać się na różnych imprezach przygotowanych właśnie dla ludzi z pomysłami. Stwórzmy startup, prezentujmy się na różnego typu konferencjach, spotkaniach startupów itp. Na wszystkich takich imprezach można odnaleźć wielu reprezentantów firm, które poszukują dla siebie ciekawych opcji zainwestowania środków. Zanim jednakże udamy się na tego rodzaju wydarzenie – przygotujmy się. Poczytajmy w internecie o marketingu, brandowaniu, b2b i podobnych. Prościej nam będzie przyciągnąć potencjalnego inwestora, kiedy poczuje on, że angażujemy się w projekt, przemyśleliśmy negocjacje, a nie tylko mamy pomysł i teraz czekamy z założonymi rękami na to, że ktoś za nas go przekuje w biznes.

Szczególnie jeśli chcielibyśmy funkcjonować w Sieci przyłóżmy się dobrze do negocjacji z inwestorami. Różnego rodzaju e-usługi są tak rozpowszechnione, że ewentualny inwestor nie będzie marnował czasu na słuchanie byle jakiego stękania i odejdzie na dalsze poszukiwania bardziej wartościowych partnerów do rozmowy.

Fascynuje Cię ten wątek? To odsyłam tutaj (https://kancelariapodgorska.pl), gdyż znajdziesz tam masę fascynujących informacji w tej dziedzinie.Sprawdź też

Usługi rachunkowe - Zleć prowadzenie księgowością firmy zawodowcom

Księgowość
Warszawa to miasto, w którym popyt na biura księgowe jest ogromny, ze względu na liczbę firm, które mają tam swoją centralę. Opłaca się skorzystać z usług fachowców, którzy rzetelnie poprowadzą finanse firmy i dostosują ją do specyficznych potrzeb zleceniodawcy oraz formy jego działalności. Dobrze jest znaleźć zaufane biuro księgowe warszawa, które będzie kompleksowo zarządzać księgowością naszego przedsiębiorstwa, ale również zaproponuje pomoc na przykład w dziedzinie doradztwa podatkowego lub innych działań związanych z planowaniem budżetu.


Unijne dotacje dla firm faktycznie może być trudno uzyskać. Dlatego może dobrze by było najpierw zainteresować się dofinansowaniami proponowanymi przez urzędy pracy, lub urzędy miejskie? To również jest możliwe a niewielu osobom chce się wyszukać, umówić się na spotkania z właściwymi ludźmi i zwyczajnie zyskać dla swojego przedsięwzięcia pieniądze. O dotacjach także na serwisie

Nawet jeżeli na początku nie będzie to jakaś zawrotna kwota, to i tak pozwoli nam czegoś dokonać. Być może uda nam się kupić potrzebny sprzęt, być może otrzymamy dotację na promocję. Nie obawiajmy się też zwracać z ofertą współpracy do wielkich, świetnie rozwijających się firm. Czasem jest tak, że osoby stojące na czele firmy są zapracowane i nie bywają na wydarzeniach branżowych. Warto skontaktować się z nimi inną drogą, zainteresować własnym pomysłem i swoją osobą. To może się udać! Zawsze trzeba próbować.

Wszystko o pozyskiwaniu funduszy na inwestycję na !
19-11-11 07:10:07