Menu strony

Runy - Zaczarowany Świat Runy 8 Wunjo

tuna Wunjo
Runa Wunjo jest ósmą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać ucztujących ludzi w różnym wieku, od malutkiego dziecka do starca. Ucztuje nawet pies. Postaci przedstawione na karcie są pogodne, radosne.

Ogólnie klimat karty utrzymany w ciepłych barwach. Bo Runa 8 Wunjo oznacza wesołość, nadzieję, radość, ucztowanie w gronie najbliższych, czy przyjaciół. Teraz jest czas radości i umiejętności cieszenia się życiem.

Czas działania Wunjo w życiu Odyna to czas szczęścia, bo urodził mu się ukochany syn Baldar, który został królem całego świata, a którego kochali wszyscy.

Po przeczytaniu tego wpisu, polecam romantyczny weekend na mazurach inne informacje na przedstawiany wątek, które okażą się równie absorbujące.

Matka Baldara, piękna bogini Frigg, uprosiła cały świat zwierząt i roślin o ochronę dla syna. Co się dalej wydarzyło, opowie nam następna Runa. Teraz jednak Odyn, jego ukochana bogini Frigg i całe otoczenie przepełnia radość, śmiech i beztroska. Takie przesłanie i dla nas niesie ta pogodna energia Runy 8 Wunjo.

Żywiołem Runy 8 Wunjo jest Powietrze, znak ten emanuje energią męską.

Jeśli będziesz medytować z Runą Wunjo, możesz zobaczyć, jak zbliżasz się do swojego domu. Podchodzisz coraz bliżej i nie możesz wejść do środka, bo dom jest zamknięty. Nie widzisz ani zamka, ani klamki, nie masz też klucza, by otworzyć drzwi. Siadasz na progu i wcale nie czujesz się zdenerwowany. Przed twoimi oczami zaczynają pojawiać się wspomnienia fajnych chwil, gdzie tańczyłeś z radości i śmiałeś się beztrosko, zaczynasz uśmiechać się i nagle widzisz, że w drzwiach pojawił się zamek.
Przypominasz sobie kolejne śmieszne sytuacje ze swojego życia i po każdym uśmiechu pojawia się w twojej wizji klamka, dostajesz też klucz.
I nagle rozumiesz, że wiele spraw, czy trudów życia zwyciężyłeś przy pomocy optymizmu i pogody ducha. Twoje serce wypełnia się radością, nadzieją, szczęściem i tymi wspaniałymi uczuciami obdarzasz ludzi wokół siebie i sam czerpiesz siły z tej radości.
W twojej medytacji może pojawić się kolor amarantowy, złoty, żółty, możesz dostać też w prezencie cyrkonie, złoto lub drogocenny diament.

Dlaczego zachęcam do medytacji z Runą 8 Wunjo?
Graficzny znak Runy 8 Wunjo emanuje energią radości, dobrze wpływa na układ odpornościowy, leczy problemy skórne, dobrze działa przeciw depresji i smutkowi, pomaga zrealizować marzenia, uzupełnia energię w czakrze gardła. Medytując z Runą Wunjo, nastawiamy się na odbiór wibracji śmiechu i radości, a w nasze życie wkracza optymizm i uzdrowienie.

Kiedy Runa 8 Wunjo pojawi się w rozkładzie w pozycji prostej, oznacza dla nas dobre interesy, możliwość wygranej, zadowolenie finansowe. Dobra sytuacja materialna, umiejętność cieszenia się nawet drobiazgami, wyleczona depresja to przecież powody do radości.
Jeśli pytamy o partnerstwo, pojawienie się tej Runy zapowiada udany związek, szczęście i harmonię, a dla samotnych oznacza odnalezienie tego jedynego/ tej jedynej.
Pełnia zdrowia lub powrót do zdrowia to kolejne powody do dużej radości.
Zawodowo Runa 8 Wunjo zapewnia nam karierę, nawet sławę i fantastyczne perspektywy w pracy, która daje nam radość, którą wykonuje się z pasją.
W nauce bez problemów, zdane egzaminy, zrealizowane zamierzenia, sukces naukowy.

Jeśli jednak Runa 8 Wunjo na postawione pytanie ułoży się w pozycji odwróconej, czekają nas kłopoty. Przed nami możliwość strat finansowych, należy uważać, bo możemy podjąć złe decyzje finansowe.
Ogarnie nas smutek, kiepski nastrój, skłonność do zbędnego zamartwiania się.
W partnerstwie – możliwość zerwania związku, rozpad małżeństwa i brak porozumienia, rozwód, napięcia i kłótnie, dotyczy to również członków rodziny, przyjaciół.
W zdrowiu - mogą wystąpić krótkie niedyspozycje, bóle gardła, dopadnie nas przeziębienie lub grypa położy nas do łóżka. Całe szczęście, na krótko.
Losując odwróconą Runę 8 Wunjo, uważajmy w pracy, bo możemy dostać wymówienie lub przeniesiemy się na niższe stanowisko albo nikt nas nie doceni. W nauce też problemy, słabsze oceny na egzaminach, wagary, przejściowe niepowodzenia.

Losując odwróconą Runę 8 Wunjo, nie załamujmy jednak rąk.

Czy masz chęć pogłębić swą wiedzę na zaprezentowany temat? Więc mamy zamiar nakłonić Cię do naszych nowych artykułów - kliknij łącze (http://www.flowshop.org/products/susz-cbd-moonrock).

Decyzje, które będziemy podejmować, muszą być przemyślane, dopracowane. Warto nawet trochę przesunąć je w czasie. Miejmy zaufanie do swoich umiejętności. W partnerstwie spróbujmy przeprosić, naprawić błąd, wyrzućmy z serca żal do partnera, członka rodziny czy przyjaciela, który nas zranił czy zdradził.
Bo życie toczy się dalej, przed nami kolejne wyzwania, po trudnych chwilach znów zagości w naszym życiu radość, a płakać będziemy, ale… ze śmiechu. Tego wszystkim Wam życzę.

Elżbieta Ellis
Na podstawie: www.4taroty.pl
21-01-28 13:23:15