Konferencja „Zyskaj przewagę – policz, ile zyskujesz"

Żyjemy w nerwowych czasach. Nie można wyłączyć, że cała gospodarka jak i przemysł meblowy zostaną objęte skutkami spowolnienia gospodarczego. Chcemy pokazać jak liderzy rynku meblowego przygotowują się na taką ewentualność, obniżając wewnętrzne koszty prowadzenia działalności, poprawiając jakość obsługi klienta dzięki nowoczesnym technologiom informatycznym. - mówi Tomasz Krause, prezes Graphcom Sp. z o.o.

Konferencja skierowana jest do Prezesów i Właścicieli dużych oraz średnich przedsiębiorstw z branży meblowej. W ciągu konferencji poruszony zostanie temat impulsów jakimi kierowały się Zarządy wiodących firm meblowych decydując się na inwestycje w nowe technologie. Zostaną także pokazane przykłady w jaki sposób precyzyjnie oszacować, ile roboczogodzin mogą zaoszczędzić pracownicy Państwa firm i na jakie policzalne korzyści finansowe i w jakim czasie można liczyć, stosując innowacyjne rozwiązania informatyczne i organizacyjne.

Ponadto wskazane będą konkretne, sprawdzone już rozwiązania w zakresie finansowania projektów informatycznych z funduszy europejskich. Organizatorami konferencji są Graphcom Sp. z o.o. lider wdrożeń systemów informatycznych oraz Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego. Partnerem technologicznym wydarzenie jest Comarch SA, CAD Projekt S&K i spółka Supra Serwis.

Wśród pozostałych partnerów znajdziemy m.in. BZ WBK SA, miasto i gminę Kępno oraz czasopisma branżowe jak Meble Plus czy Produkcja Mebli.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości - darmowy program do fakturowania
Na podstawie: ifirma.pl
20-04-06 07:13:11