Menu strony

W poszukiwaniu drugiej połówki...

Randkowy serwis został utworzony w 2002 r.. Od początku swojej działalności umożliwia poznawanie ciekawych osób, nawiązywanie nowych przyjaźni a także flirt, dobrą zabawę oraz szukanie pierwszej miłości.

Sympatia to nie wyłącznie anonse towarzyskie ale ogromna ilość profili, ale też mnóstwo pasjonujących artykułów i porady fachowców. Zarówno single oraz pary znajdą tam coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre kategorie jakie można odnaleźć na portalu.

Serwis stawia głównie na bezpieczeństwo. Spotkania z osobami z internetu, jak i również randki w ciemno czy odzewy na ogłoszenia matrymonialne bądź anonse w stylu "szukam chłopaka" czy „szukam dziewczyny”, wymagają rozsądnego podejścia. Bezpieczne oraz darmowe randki online w portalu mogą nie tylko dawać zabawę ale również pomóc w odnalezieniu partnera lub partnerki czy przełamać pierwsze lody, które pozwolą stworzyć szczęśliwy związek dwojga ludzi.

Sprawdź też

Single na swoim

Rynek budowlany w mieszkaniach dla singli nie widzi nic dziwnego. Co więcej, ta grupa społeczna jest bardzo doceniana przez developerów. Single postrzegani są jako ludzie sukcesu, nastawieni na karierę, a co za tym idzie - na pieniądze. Czy jest to jednak regułą?


Serwis to nie tylko największy polski serwis randkowy ale strona dedykowana do wszystkich tych którzy uwielbiają bawić się online, kokietować, zawierać coraz to nowe znajomości czy polemizować na istotne dla siebie tematy – właśnie dlatego zaufały jej już 4 mln internautów. To właśnie z myślą o nich Sympatia rozwija się i uruchamia także lokalne warianty serwisu. Dzięki temu osoby mieszkające w największych miastach uzyskały możliwość umówienia się na imprezę, spotkanie czy randkę już nie tylko w internecie.

Wyszukiwarka w serwisie jest bardzo rozbudowana, posiada sporo wariantów odszukania idealnego partnera czy partnerki. Możemy rzecz jasna wybrać płeć, wiek, region czy kolor włosów szukanej osoby. Ale to tylko niektóre możliwości jakie daje nam to wewnętrzne narzędzie. Możemy zaznaczyć o wiele więcej i liczyć na to, iż otrzymamy listę ludzi dokładnie pasujących do nas. Na przykład typ osobowości, znak zodiaku, budowę ciała, zawód, wykształcenie, wyznanie, typ hobby czy stosunek do używek i wiele, wiele więcej. Wyszukiwarka jest tak dokładna, iż na pewno każdy znajdzie kogoś kim będzie zainteresowany. Wystarczy tylko poświęcić krótką chwilę na uzupełnienie całego formularza wyszukiwarki a efekty na pewno będą satysfakcjonujące.

Zaraz po znalezieniu odpowiedniej postaci, szukający ma opcje czatowania, wysłania wiadomości, puszczenia tzw. oczka, zadać jedno pytanie, wysłać prezent online czy po prostu poflirtować za pomocą ciekawej aplikacji. Możliwości rozpoczęcia konwersacji jest wiele i na pewno znacznie ułatwia to nawiązywanie kontaktów. Wystarczy tylko raz spróbować a szybko wyjaśni się czy serwis to odpowiednie miejsce dla nas. czy (kontynuuj)
19-01-05 07:17:03