Menu strony

Runy - zaczarowany świat Runy Uruz

runa Uruz
Uruz jest drugą kartą w Futharku. Jej Żywiołem jest Ziemia. Na karcie autorstwa Voenix widać potężnego tura, który jest symbolem siły, witalności. Graficzny, kanciasty znak przypomina z wyglądu podkowę, a podkowa zawsze kojarzy się nam ze szczęściem, powodzeniem, pomyślnością we wszystkich aspektach naszego życia.

Dawno temu tur, bizon, czy bawół były dzikimi zwierzętami, których nie można było oswoić i zamknąć w zagrodzie. Zwierzęta te mieszkały w lasach i doskonale radziły sobie na podmokłych terenach, czy bagnach. Aby upolować tura, bawoła lub bizona, młody mężczyzna musiał mieć sporo siły, odwagi i zręczności. Dlatego energia Runy 2 Uruz kojarzona jest z energią męską.

Runa Uruz, jako prastara siła, kojarzona jest z uzdrawianiem, powrotem do zdrowia, gdyż wzmacnia nasz system immunologiczny oraz przyspiesza wszystkie procesy odnowy i regeneracji organizmu po przebytej chorobie.
Runa Uruz dzięki swej sile pomaga wprowadzać w czyn nasze zamiary i plany. Kiedy jesteśmy nastawieni na dążenie, ona, Runa Uruz daje nam moc, siłę i odwagę, by zrealizować zamiary i osiągnąć zamierzony cel. Przyciąga do nas również szczęśliwe okazje i zdarzenia, bo emanuje energią szczęśliwej podkowy.

runa Uruz odwrócona
Runę Uruz symbolizuje kolor uzdrawiającej zieleni oraz kolor pomarańczowy i ciemnobrązowy. Medytując z Runą Uruz, możemy zobaczyć wspaniałe zwierzę, ogromnego, silnego tura, który stoi w lesie lub wierzga niecierpliwie, prychając groźnie. Wspaniałe rogi tura, które zapewniają zwierzęciu dostateczną przestrzeń życiową, są dzisiaj dla nas symbolem połączenia siły i tężyzny fizycznej ze sferą umysłu i dostępu do wiedzy.

W medytacji z Runą Uruz możemy wyrównać energię w czakrze podstawy i czakrze seksualnej. W medytacji oprócz znaku Uruz (podkowy) możemy otrzymać w prezencie wspaniałe minerały: żelazo, granat, kryształ górski, piękną cyrkonię lub wspaniały diament (najtwardszy minerał).

Wylosowana we wróżbie karta 2 Uruz zapewni nam dobry stan finansów. Zasoby pieniężne jednak same nie wpadną do naszych rąk. Z Runą Uruz, dzięki nowym pomysłom i pracy, możemy zapewnić sobie dobrą sytuację materialną. Dzięki równowadze wewnętrznej dobrze rozłożymy siły, by umiejętnie pokonać przeszkody, czy trudności i zwycięsko osiągniemy cel.
Nasza podkowa - Runa Uruz - sprzyja również udanemu partnerstwu i szczęściu w miłości.
Wylosowana przy pytaniu o pracę, czy naukę karta z Runą 2 Uruz, podpowie nam, że praca może być fizycznie i umysłowo ciężka lub (www.adwokatchojka.pl/) będzie wymagała dużego zaangażowania, wysiłku i nakładu sił, ale ostatecznie zagwarantuje nam ogromną satysfakcję z dobrze spełnionego zadania.

Czasem jednak Runa 2 Uruz pojawia się w rozkładzie wróżebnym w pozycji odwróconej. Co wtedy oznacza lub przed czym chce nas przestrzec?
Odwrócona karta z Runą Uruz ma dla nas konkretne przesłanie: "Uważaj, nie ryzykuj!". Co to znaczy dla nas? Chwilowo może zabraknąć nam pomysłów i siły do realizacji planów związanych z zarabianiem pieniędzy.

Kiedy choruje nasza dusza lub - sprawdź tutaj - myślowy zamęt nie pozwala spać spokojnie, już tylko mały krok dzieli nas od choroby ciała. Każdy długotrwały lub intensywny stres prowadzi niechybnie do złego stanu zdrowia, często wtedy zapadamy na choroby psychosomatyczne: nadciśnienie, bóle głowy, problemy z zasypianiem i wypoczynkiem, choroby wrzodowe żołądka i dwunastnicy, zespół jelita drażliwego, schorzenia jelita grubego, łącznie ze stanami depresyjnymi.

A co czeka uczących się, jeśli zostanie wylosowana odwrócona Runa 2 Uruz?
Może będziemy odwlekać zdanie egzaminów, może też spotkać nas choroba i będziemy musieli zrezygnować ze studiów lub poprosić o udzielenie urlopu dziekańskiego.

Podstawowym jednak przesłaniem odwróconej karty 2 Uruz jest zdanie: "Zadbaj o swoje zdrowie fizyczne, a szczególnie psychiczne, a wszystko wróci do normy i znów będziesz mógł z siłą tura pokonywać przeszkody i cieszyć się zdrowiem, miłością i szczęściem w życiu".

Elżbieta Ellis
Na podstawie: www.4taroty.pl
18-07-12 10:40:04