Menu strony

Ul. Piotrkowska z Łodzi będzie polską wizytówką na Google Street View

Do 26 lipca ul. Piotrkowska w Łodzi.

Google planuje uruchomić Street View w Polsce, czyli program z panoramicznymi zdjęciami z różnych miejsc. Używając GSV można odbyć wirtualny spacer po danym miejscowości. W pierwszym etapie (zbierania miejsc do pokazania) zostało nadesłanych tysiące propozycji miejsc, w których powinien pojawić się samochód Google wykonujący fotografie. Następnie, z nadesłanych zgłoszeń wybrano 15, które miały najwięcej wskazań i pozwolono internautom wybrać, które z tych miejsc będzie wizytówką Polski w Google Street View.

Intryguje Cię skąd bierzemy informacje na przedstawiony w tym wpisie temat? Namawiamy zatem do nowej witryny - tam mamy dla Ciebie istotne źródło.


Internauci zadecydowali, że pierwszym miejscem, które zostanie pokazane w Google Street View będzie ul. Piotrkowska w Łodzi. Ekipa Google, zgodnie z zapowiedziami na stronie internetowej, ma odwiedzić Łódź jeszcze tego lata.

Źródła

  • Google - Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View.

    Chcesz odszukać pokrewne wiadomości na omawiany wątek? Ta wiarygodna oferta (http://www.kador.pl/o-firmie/) prezentuje właśnie to, czego poszukujesz.

    - - 27 lipca 2011


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20-11-29 09:21:03