Menu strony

Wyniki konkursu „Mój Stadion”

Znany jest już zwycięzca kategorii „Rysunek” w konkursie „Mój Stadion”, zorganizowanym przez spółkę EURO Poznań 2012 - odpowiedzialną za modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu.

Konkurs „Mój Stadion” został ogłoszony 22 sierpnia. Jego zasady były proste: należało nadesłać prace artystyczne przedstawiające arenę przy Bułgarskiej w ramach jednej z dwóch kategorii: „Rysunek” lub „Makieta”.

rysunek

Nadesłane prace zostały opublikowane na oficjalnym profilu stadionu w serwisie Facebook. Zwycięzców każdej z kategorii wybierają użytkownicy serwisu poprzez klikanie guzików „Lubię to” przy poszczególnych pracach. Dziś, 2 września, o godzinie 15.00 upłynął czas oddawania głosów na prace zgłoszone w kategorii Rysunek.

Zgodnie z liczbą oddanych w serwisie Facebook głosów, zwycięstwo w tej kategorii przypadło pani Aleksandrze Wiese z Poznania. Na jej pracę zagłosowało 97 osób. Pani Aleksandra otrzyma nagrodę główną: 2 bilety na mecz (zobacz również wyjazdy na mecze) polskiej reprezentacji narodowej z reprezentacją Niemiec, który odbędzie się 6 września br. na PGE Arenie w Gdańsku.

Konkursowi „Mój Stadion” przyświeca idea „Jeden za wszystkich”. stadion Miejski w Poznaniu to pierwsza w Polsce, gotowa arena na UEFA EURO 2012. Jej oficjalne otwarcie nastąpiło 20 września 2010 roku. W ostatnich tygodniach otwarta została także PGE Arena w Gdańsku, wkrótce do grona gotowych stadionów dołączy również obiekt we Wrocławiu. W momencie, gdy do użytku zostanie oddany Stadion Narodowy w Warszawie, spółka EURO Poznań 2012 ogłosi kolejną odsłonę konkursu "Mój Stadion", w którym do wygrania będą bilety na imprezę także na tej arenie. Poprzez konkurs „Mój Stadion” poznańska arena solidaryzuje się ze wszystkimi miastami – gospodarzami UEFA EURO 2012.

Gratulujemy zwyciężczyni! W najbliższy poniedziałek okaże się, kto otrzyma nagrodę główną w kategorii „Makieta”. inea stadion poznań - poznaj szczegóły -
Na podstawie: TBWA sp. z o.o.
Przygotowane przez: Agata Adamczewska
19-05-15 07:02:02