Menu strony

Łódzka firma z branży BPO zatrudni kolejnych 50 osób

Łódzka firma z branży BPO (ang. Business Process Outsourcing) przejmuje centrum usług finansowych szwedzkiej spółki Atlas Copco.

Jak powiedział Hans Ola Meyer, dyrektor finansowy firmy Atlas Copco: Przy tym outsourcingu będziemy stosować, sprawdzoną już, przy outsourcingu produkcji, logistyki czy informatyki, strategię. Współpraca z Infosys przyczyni się do dalszej poprawy jakości naszych produktów i zwiększania efektywności procesów, w konkurencyjnych cenach.

Atlas Copco jest grupą, która produkuje m.in. kompresowy, instalacje przetwarzania powietrza czy systemy montażowe. Firma została założona w 1873 roku, z siedzibą w Sztokholmie (Szwecja). W 2010 roku grupa Atlas Copco zatrudniała 33 000 pracowników.

Centrum Infosys tylko w 2011 roku utworzyło w Łodzi ponad 300 nowych miejsc pracy, a w planach jest zwiększenie zatrudnienia do końca 2012 roku do poziomu 1,5 tys. osób.

Źródła

  • mf - Nowy kontrakt Infosysu.

    Jeżeli omawiany w tym miejscu artykuł jest dla Ciebie ciekawy, kliknij tu, ponieważ na pewno warto zobaczyć tutaj (https://www.polnet.pl/pl/drob/systemy_zywienia/film) również inny podobny tekst!

    Przyjmą 50 pracowników - 22 listopada 2011
  • Press Release: Atlas Copco - Atlas Copco Outsources Parts of Its Finance Processes - 9 listopada 2011


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
19-10-09 07:06:11