Menu strony

Pożyczka w SKOKU

kredytom (zobacz pożyczka pod zastaw domu) SKOK wygląda na jeden z najtańszych rozwiązań na pożyczenie pieniędzy. SKOK to spółdzielnia, ale kredyty i pożyczki SKOK udziela się tak samo jak udzielają ich banki.

CHF
Jakie pożyczki weźmiesz w SKOK??

Oferta SKOK-ów jest bardzo duża - SKOK-i posiadają w ofercie oferują podobne produkty finansowe jak banki. Masz wybór nie tylko między pożyczką mieszkaniową a niskooprocentowaną pożyczką na spłatę wcześniejszego zadłużenia, ale w SKOK dostaniesz też pożyczkę na dowolny cel albo "chwilówkę". Widać więc, że oferta pożyczkowa SKOK-ów jest bardzo bogata.

Sprawdź też

Kredyty konsolidacyjne w SKOK

Jeśli posiadasz dużo kredytów z których kwotą rat sobie nie dajesz rady lub pomału przestajesz, warto abyś poznał kredyt konsolidacyjny SKOK. Oferta jakim jest kredyt konsolidacyjny SKOK jest Twoją ostatnią "deską ratunku". W poniższej części postu opowiem Ci czym szczegółowo jest w SKOK kredyt konsolidacyjny i na czym on polega.


Powinieneś też wiedzieć, że przysługujekredytów (zobacz pożyczka pod zastaw nieruchomości)a pożyczka SKOK, jeśli należysz do SKOK-u (SKOK to spółdzielnia, nie bank). Możesz zyskać oprocentowanie będzie niższe nawet o 2-3 punkty procentowe. Może wydawać się, że to tyle co nic, ale te drobne punkty dadzą Ci widocznie oszczędzić.
18-08-08 16:10:02