Menu strony

Pożyczka w SKOKU

kredytom (zobacz pożyczka pod zastaw domu) SKOK wygląda na jeden z najtańszych rozwiązań na pożyczenie pieniędzy. SKOK to spółdzielnia, ale kredyty i pożyczki SKOK udziela się tak samo jak udzielają ich banki.

CHF
Jakie pożyczki weźmiesz w SKOK??

Oferta SKOK-ów jest bardzo duża - SKOK-i posiadają w ofercie oferują podobne produkty finansowe jak banki. Masz wybór nie tylko między pożyczką mieszkaniową a niskooprocentowaną pożyczką na spłatę wcześniejszego zadłużenia, ale w SKOK dostaniesz też pożyczkę na dowolny cel albo "chwilówkę". Widać więc, że oferta pożyczkowa SKOK-ów jest bardzo bogata.

Sprawdź też

Kredyty to łatwa ścieżka do zadłużenia. Jeśli nie jesteś zmuszony – nigdy nie pożyczaj!

karty kredytowe
O wiele lepiej jest odkładać niż robić użytek z pomocy pieniężnej różnych instytucji zapewniających szybką gotówkę na określony czas. Choć pożyczki nierzadko są apetyczne, bo pozwalają uskutecznić szybko konkretne pragnienia, pieniądze z nich pozyskane zazwyczaj nie są godne ceny, jaką trzeba za nie zapłacić.


Powinieneś też wiedzieć, że przysługujekredytów (zobacz pożyczka pod zastaw nieruchomości)a pożyczka SKOK, jeśli należysz do SKOK-u (SKOK to spółdzielnia, nie bank). Możesz zyskać oprocentowanie będzie niższe nawet o 2-3 punkty procentowe. Może wydawać się, że to tyle co nic, ale te drobne punkty dadzą Ci widocznie oszczędzić.
19-10-15 10:07:15