Menu strony

Klikaj i pokonaj Borysa Szyca

Borys Szyc
Borys Szyc od niedawna na każdej imprezie pojawia się z nowym gadżetem AXE – Klikerem. To dzięki niemu jest w stanie zliczyć wszystkie uśmiechy i spojrzenia, którymi uwodzą go kobiety. Klikasz?

Narodziny nowego Borysa Szyca
Nastaje nowa epoka flirtu! A w świat tej szalonej przygody wprowadza nas uwodzicielski Borys Szyc, który wcielił się w tę samą rolę, co Ben Affleck w spocie marki AXE.

Szyc klika zawsze wtedy, kiedy wzbudzi zainteresowanie u kobiet. Uśmiech napotkanej dziewczyny, zalotnie puszczone oko… wszystko rejestruje i klika bez ograniczeń. Czy w ten sposób będziemy mogli zobaczyć narodziny nowego Borysa Szyca? Czy od dzisiaj zaczniemy mówić Borys Klik Szyc, Borys Mistrz Flirtu czy Borys Niepokonany?

Kliker… czyli?
Klikier
Kliker to wyjątkowe urządzenie pozwalające zarejestrować każde spojrzenie, którym kobiety obdarowują flirtujących mężczyzn.

Czy publikowany wątek okazał się dla Ciebie interesujący? To świetnie, gdyż gdy klikniesz tutaj, przeczytasz pożyteczne informacje (https://www.touchofart.eu/galeria/Jaroslaw-Jasnikowski/), które Cię z pewnością zaabsorbują.

To właśnie dzięki Klikerowi Borys Szyc może zliczyć wszystkie uśmiechy i spojrzenia uwodzących go kobiet. Nowy gadżet AXE jest nieodłącznym elementem kampanii, której ideą jest pokazanie flirtu.

Pokonaj Borysa Klik Szyca
Ale nie tylko Borys Szyc może klikać! W całej Polsce zostanie rozdanych 20 000 Klikerów! Każdy może sprawdzić, czy pokona Niezwyciężonego Szyca, bo sława nie zawsze gwarantuje najwyższy wynik. A jak tego dokonać? O tym można się przekonać na kanale YouTube i w nowych spotach marki AXE emitowanych w TV.
Na podstawie: Ciszewski Public Relations
19-03-09 07:20:03