Menu strony

Jedna z najpopularniejszych książek w temacie VAT-u.

Przedsiębiorstwa prowadzące biznesy w naszym kraju mogą odliczać VAT z większości zakupów, które mają wliczone, jako koszty. Przy opodatkowaniu tym obowiązuje tak zwana zasada samo deklarowania, czyli polegająca na tym, że podatnik sam oblicza i wpłaca do adekwatnego urzędu skarbowego policzony podatek VAT.

podatki
Opis książki Leksykon VAT 2012 jest jedną z bardzo znanych książek w naszym kraju, która wydawana jest każdego roku już od paru lat. Mieści ona bardzo dużo odpowiedzi na niełatwe zapytania odnoszące się do VAT-u. Leksykon VAT (zobacz prawa autorskie w internecie) był kilkakrotnie nagradzany. Posiada skrupulatne i przejrzyste omówienie dylematów związanych ze stosowaniem bieżących na rok 2012 przepisów o VAT.

Sprawdź też

Podwyżka VAT - droższe mieszkania

procent
Zaledwie kilka tygodni minęło od ogłoszenia przez rząd podwyżki podatku VAT, a już wiadomo, że wpłynie ona na ceny mieszkań. Jak oceniają analitycy z Home Broker, w przyszłym roku za dwupokojowy lokal trzeba będzie zapłacić średnio 3,5 tyś. zł więcej, zaś cena mieszkania trzypokojowego wzrośnie o około 4,8 tyś.


Znajdujący się tu nieskomplikowany system haseł umożliwia prędkie odnalezienie poszukiwanego zagadnienia. Książka ta nie jest nie należy do najtańszych, lecz jest warta swojej ceny. W najbardziej aktualnym wydaniu odszukać można między innymi nowe stawki podatkowe na obuwie dziecięce czy również zmiany w zakresie reguł zmiany opodatkowania rozliczanego za rok 2011. Książka otrzymała ogrom nagród środowiska rzeczoznawców podatkowych, co dało jej doskonałą opinię.

Czy poszukujesz na danej witrynie czegoś bardzo interesującego? Zapraszamy zatem do następnego tekstu. Trzeba tylko wejść w podany link.

Stała się bardzo poszukiwaną książką podatkową obecnych lat.

pieniądze
Pisana jest wyjątkowo łatwym i komunikatywnym słownictwem. Można stwierdzić, że bez wątpienia jest to lektura książka dla każdego podatnika VAT. Znaleźć tu można również wiele najnowszych , niepublikowanych dotychczas decyzji ocen sądów administracyjnych, odnoszących się do obecnie istniejącej regulacji podatku VAT (od wyrobów i usług). Książka ta posiada dwa tomy – tom pierwszy ma aż 1667 stron, a tom drugi 360 stron. Kupić ją można w księgarni jak też zamówić przez Internet. Na stronach internetowych, gdzie można ją zamówić, można również poczytać komentarze na jej temat.
19-01-31 07:18:02